Skip to main content

Top Division Women 1 wordt vanwege het coronavirus definitief stopgezet. Dat werd door Basketbal Belgium (Basketbal Vlaanderen & AWBB) beslist op 14 maart 2020. De finale van de Beker van België Dames wordt uitgesteld tot volgend seizoen.

Kalender

Voorbereiding

Datum Event Uitslag  

ZA 24/08

17u00

Grengewald (LUX)   Kangoeroes Basket 73-54  

WO 28/08

20u00

Profondeville Sharks    Kangoeroes Basket  59-84  verslag

ZA 31/08

16u00

Meet & Greet    

ZO 01/09

13u30

Kangoeroes Basket   Grashoppers Katwijk (NL) 95-80

verslag

WO 04/09

20u30

Antwerp Giants   Kangoeroes Basket 67-90 verslag

ZA 07/09

19u30

Villeneuve D'Ascq (FR)   Kangoeroes Basket 65-68

Competitie

Datum Event Uitslag  

ZO 15/09

15u00

Verviers Pepinster   Kangoeroes Basket 60-91

ZA 21/09

17u00

Kangoeroes Basket   Kortrijk Spurs 80-47

ZA 28/09

20u30

Kangoeroes Basket   Phantoms Boom 73-81

ZA 05/10

17u00

Kangoeroes Basket   Basket Lummen 90-62

ZA 12/10

20u30

Kangoeroes Basket 

 Spirou Charleroi

77-51  

ZA 19/10

20u30

Sparta Laarne   Kangoeroes Basket 56-90

WO 23/10

20u30

Kangoeroes Basket   Slovanka 90-66

ZA 26/10

17u00

Kangoeroes Basket    Antwerp Giants 92-62  

WO 30/10

17u00

Chomutov  Kangoeroes Basket 56-69

ZA 02/11

18u00

Liége Panthers   Kangoeroes Basket 71-69

WO 06/11

21u00

Antwerp Giants   Kangoeroes Basket 69-101 CUP

ZA 09/11

17u00

Kangoeroes Basket   Basket Namur 69-71  

ZA 23/11

20u30

Kangoeroes Basket   Royal Castors Braine 74-71

ZO 01/12

15u00

Hema SKW   Kangoeroes Basket 67-63 COMP

WO 04/12

18u00

Piešťanské Čajky   Kangoeroes Basket 66-55

ZA 07/12

20u30

Kangoeroes Basket   Hema SKW 68-52

ZA 14/12

20u30

Royal Castors Braine   Kangoeroes Basket 73-60

VR 20/12

20u30

Kangoeroes Basket   Ubi Graz 110-46

DO 02/01

20u30

Royal Castors Braine   Kangoeroes Basket 93-79

CUP

ZA 04/01

20u30

Basket Lummen   Kangoeroes Basket 62-92

ZA 11/01

17u00

Kangoeroes Basket   Verviers Pepinster 96-57

WO 15/01

18u00

Slovanka    Kangoeroes Basket 60-83

ZO 19/01

11u15

Kortrijk Spurs   Kangoeroes Basket 74-87

WO 22/01

20u30

Kangoeroes Basket   Chomutov 70-58

ZA 25/01

21u00

Phanthoms Boom   Kangoeroes Basket 92-88

DI 28/01

19u00

Ubi Graz   Kangoeroes Basket 64-84

ZA 15/02

17u00

Kangoeroes Basket    Sparta Laarne 92-58

DO 20/02

20u30

Kangoeroes Basket   Piešťanské Čajky 65-83

ZA 22/02

20u30

Antwerp Giants   Kangoeroes Basket 75-92

WO 26/02

20u45

Spirou Charleroi   Kangoeroes Basket 61-82 COMP

DI 03/03

20u30

Basket Namur   Kangoeroes Basket 70-60

ZA 07/03

20u30

Kangoeroes Basket   Liége Panthers 94-70

Play-Offs

Datum Event Uitslag  

WO 18/03

Phanthoms Boom   Kangoeroes Basket - PLAY-OFFS

ZA 21/03

Kangoeroes Basket    Royal Castors Braine  -   

WO 25/03

Kangoeroes Basket    Kortrijk Spurs -

 

ZA 28/03

ZO 29/03

FINAL 4

-

WO 01/04

 Kangoeroes Basket    Phantoms Boom -  

ZA 04/04

Royal Castors Braine    Kangoeroes Basket -  
WO 08/04 Kortrijk Spurs    Kangoeroes Basket -